star-set facebook star-set twitter

| Türkçe | English | عربي |

noel Banner 1

Sabit İçerikler

Starset'de İşe Alım

‘Starset'te İşe Alım' Starset işe alım sürecinin amacı şirketin bugün ihtiyaç duyduğu insan kaynağının temin edilmesi kadar, büyüyen organizasyon yapısı içerisinde ilerleyen dönemlerde farklı sorumluluklar alabilecek, Starset’in zirve yürüyüşüne katkı sağlayacak kişilerin de şirkete kazandırılmasıdır.
Şirket performansını doğrudan etkileyecek en önemli unsur olan çalışma arkadaşlarımızın belirlendiği işe alım süreci tarafsızlık ilkesi temel alınarak yürütülür. Yetkinlik bazlı olarak yürütülen işe alım sürecine Starset’te geleceğini şekillendirmek isteyen adaylar e-posta, e-işe alım siteleri, iç referans sistemi ile başvurabilirler.
Starset’e yapılan her başvuru gizlilik ve tarafsızlık ilkeleri doğrultusunda değerlendirilir. Adayların yetkinlikleri ve pozisyona uygunlukları birden fazla yöntem ile değerlendirilir. Kişilik envanteri, genel yetenek testleri, konularında yetkin işe alım uzmanları tarafından yürütülen yetkinlik bazlı iş görüşmeleri, değerlendirme merkezi uygulamaları, referans kontrolleri titizlikle yapılır.
Starset’in dinamik ve yenilikçi dünyasındaki yerinizi almak için siz de web sayfamızdan iş ilanlarımızı takip edebilir, özgeçmişinizi info@star-set.com adresine gönderebilir veya buraya tıklayarak oldurabileceğiniz iş başvuru formu aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.
 

Startıp Tıbbi Malzemeler İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Ferhatpaşa Mahallesi Karadeniz Caddesi No: 14 Ataşehir 34888 İstanbul

Telefon :+90 216 661 48 48
Faks : +90 216 661 00 37
E-Posta : info@star-set.com

Skype: star-set