star-set facebook star-set twitter

| Türkçe | English | عربي |

noel Banner 1

Kurumsal

Starset Hakkında

Tek kullanımlık cerrahi önlük, örtü ve örtü setlerinin tasarımını ve üretimini gerçekleştiren firmamızın kurucuları, 1993 yılında İstanbul'da başlayan serüvenine İtalya da alınan tek kullanımlık örtü setleri  üretimi ile ilgili eğitimden sonra, geçen 20 yıl boyunca edindikleri bilgi, birikim ve tecrübelerini de katarak sektöre yön verenlerden olmayı başardılar.

Yılların verdiği tecrübe ile insan sağlığının sektörümüzdeki öneminin farkında olan firmamızın üretim tesisi ISO9001, ISO13485 Kalite Yönetim Sistemi Standartları ve 93/42/EEC Medikal Cihazlar Direktifi'nin içerdiği her türlü koşulları sağlayacak alt yapıya sahiptir. Ürünün başlangıç aşamasından son aşamasına kadar, bu standartlar göz önüne alınarak büyük titizlik ve bilinçle hareket edilmektedir.2013 Yılı ilk yarısında  Plastik ürün gruplarımızın da (Anestezi,Drenaj,Jinekoloji,Diğer Ürünlerin) belgelendirme çalışmaları yapılmış olup Sağlık Bakanlığı onayları alınmış bulunmaktadır.

Tek kullanımlık ürünlerimizi ülkemizin her köşesine ulaştıran firmamız, dünyadaki pazar payını da yaptığı antlaşmalar sayesinde arttırmaya devam etmektedir